سفر نامه برزیل

از قبل از سفر به برزیل تصمیم گرفتم سفرنامه برزیل برای دوستان بنویسم و از تک خاطرات و هیجاناتش فقط بنویسم و سفرنامه ای که می خوانید حاصل سفر هیجان انگیز تک نفره خودم هست.
روز 18 مرداد بلیط داشتم اما 16 مرداد بوده هنوز پاسپورت ویزا خورد رو ار سفارت نگرفته بودم واقعا استرس داشت. 18 مرداد با پرواز ترکیش به استانبول  بعد از سه ساعت فاصله از استانبول مستقیم به سائوپائولو رسیدم کشور محبوبم... کشور قهوه و فوتبال . با فاصله زمانی استانبول 21 ساعت در مسیر بودم. با ماشین های حمل و نقل فرودگاه به سمت شهر سائوپائولو رفتم و از آن جا به سمت هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو که در مرکز شهر بود با تاکسی رفتم. هتل خوب و مدرنی بود و از تمامی امکاناتش راضی بودم.هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو با موزه هنر سائوپائولو ، مرکز فرهنگی سائوپائولو دانشگاه کسپر لیبرو فقط۲ کیلومتر فاصله داشت که از تک تک آن ها دیدن کردم شب های که هوس پیاده روی به سرم می زد.
روز اولی که در برزیل بودم تصمیم گرفتم مجسمه غول پیکر مسیح که بر فراز کوه هست رو ببینیم ون کرایه کردم که مخصوص بازدید از مجسمه زیبا هستند و در طی را در دامنه های کوه مدتی توقف و عکس های زیبایی تهیه کردم خود مجسمه ام که نگم براتون مثل عکساش فوق العاده زیبا و عظیم!بهترین منظره ای که دیده بودم به صورت 360 درجه کل ایپانما و کپاکابانا در شهر ریو زیر پام دیده می شد.
از غذا های این کشور بگم که از گوشت خیلی استفاده می کنند و کباب مخلوط از غذا های معروف می باشد که واقعا هم عالی بود در غذا هایشان خیلی کم نمک می زنند معتقدند نمک قاتل انسانه ولی من همچنان کلی نمک به غذام می زدم همچنین از ادیوه هم کم استفاده می کنند.
در طی سفر 20 روزه ام مکان های زیبایی را دیدم که خیلی زیبا و متحیر کننده بود که شامل : جنگل آتلانتیک ،  جنگل‌های بارانی آمازون ، تالاب پاناتال ، آبشار کاراکول ، آبشار  ایگواچو ،دریاچه ماندیوره ، کوهستان کله قندی ،  فرناندو دی نوروها ، پارک‌های ملی ایگوئاچو ،  کونگونهاس و سرا دا کاپیوارا بودند.
بهترین سفر زندگیم و بهترین روز های زندگیم رو گذروندم با این همه زیبایی دوست داشتم بیش تر وقت می بود تا بیشتر می تونستم بگردم و بقیه جا های این کشور برزیل رو هم ببینم.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر نامه برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
مهسا 1 تیر 96
4
واقعا سایت خوب و عالی دارید همه جور اطلاعات میشه به راحتی پیدا کرد
تینا 1 تیر 96
2
خیلی ممنون از سفرنامه های خوبی که میزارید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری