امتیاز 5 از 5 | از بین 852 امتیاز دهنده به تور یونان

تور یونان

در ادامه صفحه تور یونان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای یونان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

یونان در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان قرار دارد.یونان از شرق با ترکیه و از شمال با آلبانی، بلغارستان و مقدونیه دارای مرز مشترک زمینی می باشد.کشور یونان در محل اتصال سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است. کشور تاریخی یونان جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوانی دارد که باعث می شود هر ساله گردشگران زیادی برای سفر تور یونان را انتخاب کنند.
جزیره Lesvos: لسبوس جزیره ای در کشور یونان می باشد که در شمال شرقی دریای اژه واقع شده است. لسبوس توسط تنگه ی mytilini از ترکیه جدا شده است. مساحت این جزیره 1632 کیلومتر مربع می باشد که 320 کیلومتر از آن را ساحل تشکیل می دهد و بدین ترتیب این جزیره سومین جزیرۀ بزرگ یونانی و بزرگترین جزیره در بین سایر جزایر یونانی می باشد .
سواحل آتن: از جذابیت های تور یونان می توان ساحل آتن را نام برد. ساحل آتن بسیار زیبا و دیدنی و پایتخت یونان است به طوری که برای لذت بردن از آفتاب درخشان و شنا لازم نیست به جزایر یونان بروید . از بهترین سواحل آتن می توان به ساحل آپولو، کاووری وولیاگمنی، وولا، پیرائوس، استیر، وارکیزا و غارهایش، آجیا مارینا، لاگونیسی و ... اشاره کرد. در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر به قسمت تور اروپا مراجعه فرمائید.

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است