تور لحظه آخری

امتیاز 5 از 5 | از بین 2879 امتیاز دهنده به تور پرتغال

تور پرتغال

در ادامه صفحه تور پرتغال می توانید لیستی از به روز ترین تورهای پرتغال آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور پرتغال

کشور کوچک پرتغال که روبروی ساحل اقیانوس اطلس در شبه جزیره ایبری واقع شده است یکی از کشور های پربازدید در اروپا می باشد که به دلیل خط ساحلی زیبا و میراث تاریخی خود همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را به تور پرتغال ترغیب می کند.آب و هوای معتدل این کشور کوچک آن را به یک مقصد تعطیلات در تمام طول سال تبدیل کرده است که مسافران تور پرتغال می توانند خرابه های روم و مور را در میان جاذبه های توریستی دیگر در پرتغال ببینند.
صومعه آلکوباکا یک صومعه کاتولیک رومی واقع شده در شهر آلکوباکا در مرکز پرتغال است. صومعه آلکوباکا توسط اولین پادشاه پرتغالی، افونسو هنریکس در سال ۱۱۵۳ تاسیس شد و ارتباط نزدیک با پادشاهان پرتغال در طول تاریخ خود را حفظ کرد. کلیسا و صومعه اولین ساختمان گوتیک در پرتغال بودند و همراه با صومعه سانتا کروز در کوئیمبرا، یکی از مهمترین صومعه‌های قرون وسطی در پرتغال است که مسافران تور پرتغال در سفر خود از این مکان زیب دیدن مینمایند.
دانشگاه کویمبرا یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌ها در اروپا است که درسال ۱۲۹۰تاسیس شده است. این دانشگاه همچنین یکی از بزرگترین دانشگاه‌ها در پرتغال با حدود ۲۰۰۰۰ دانشجو است. در اوایل قرن ۱۸ به تحریک شاه خوئوا پنجم ساخته شده است، کتابخانه کتابشناسی جوانینا یک مثال خوب از معماری سبک باروک است. سالا دوس کاپلوس، اتاق تاج و تخت اصلی، جایی است که عنوان‌های دکترا داده می‌شوند.
از دیگر جاذبه های گردشگری پرتغال که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران پرتغال قرار می گیرد می توان به برج بلم، کاخ ملی پنا،ساحل نیروی دریایی،اسکله ریبیرا و .... اشاره کرد.
بزرگ‌ترین موزه در لیسبون که دارای مجموعه‌ای متنوع از اشیاء هنری هنرمندان پرتغالی می باشد موزه ملی هنر باستان است که در این موزه یک باغ مجسمه آرام وجود دارد. در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر به قسمت تور اروپا مراجعه فرمائید.

اطلاعات ویزا
برای ورود به بسیاری از کشورها باید از قبل مجوز ورود به آن کشور ویا ویزای آن کشور را تهیه کنیم، برای دریافت ویزا باید به سفارتخانه کشور مورد نظر مراجعه کنیم، در این قسمت سعی بر این شده است که مهمترین اطلاعات در مورد دریافت ویزا به شما ارائه شود تا در مدت زمان کمتری بتوانید ویزای آن کشور را تهیه نمائید :

جاذبه های گردشگری

برنامه ریزی از قبل برای مشاهده مناطق و جاذبه های گردشگری باعث می شود که در زمان سفر بهترین و جذاب ترین مناطق را بازدید کنیم، در این قسمت لیستی از جاذبه های گردشگری برای شما لیست شده تا بهتر برای سفر خود برنامه ریزی انجام دهید :

اطلاعات و موقعیت شهری

پایتخت پرتغال لیبسون می باشد که در جنوب غرب اروپا قرار دارد که در شبه جزیره ایبری ،در کنار اقیانوس اطلس شمالی و در غرب کشور اسپانیا واقع شده است. مرکز و جنوب کشور پرتغال پر از دشت و تپه شمال پرتغال آب و هوای کوهستانی دارد. کشور پرتغال دارای 9 جزیره می باشد که تنها دو جزیره آن دارای سکنه می باشد که جزیره مادیرا و جزیره پورتو سانتو نام دارد. آب و هوای معتدل این کشور آن را تبدیل به یک مقصد گردشگری در تمام مدت سال کرده است.
دین و زبان مردمان پرتغال :
کشور پرتغال دین رسمی ندارد اما درصد بیشتر مردمان ان کشور کاتولیک می باشند و زبان رسمی آن ها یکی از زبان های رومی تبار است.
جاذبه های گردشکری پرتغال :
1 . صومعه آلکوباکا، 2 . دانشگاه کویمبرا، 3 . کاپلا دوس اوسوس، 4 . کابو جیراو، 5 . قلعه سائوخورخه، 6 . قلعه اوبیدوس، 7 . اسکله ریبیرا، 8 . ساحل نیروی دریایی، 9 . برج بلم، 10 . کاخ ملیپنا

اطلاعات پرواز

فرودگاه پورتلا لیسبون پرتغال یکی از فرودگاه معروف کشور پرتغال می باشد که یک باند فرود 3805 متری دارد که در شهر لیسبون پرتغال واقع شده است.
فرودگاه پورتلا یک فرودگاه همگانی و باربری می باشد که ارتفاع آن از سطح دریا 114 متر می باشد لازم به ذکر می باشد فرودگاه جدیدی در حال ساخت می باشد که کار ساخت آن 2017 به اتمام می رسد و قرار است جایگزین فرودگاه پورتلا گردد. فرودگاه پورتلا به مدت 5 سال برترین فرودگاه های اروپایی شناخته شد و جوایز زیادی کسب کرد.
فاصله هوایی تهران تا لیسبون پرتغال 5278 کیلومتر و ساعت پرواز از تهران تا لیسبون پرتغال 7 ساعت و 5 دقیقه می باشد.
قیمت بلیط از تهران به لیسبون با ایر لاین امارات 24,195,850 ریال می باشد. در حال حاضر پرواز های لیسبون با ایر لاین های مختلف خارجی انجام می پذیر که شما نی توانید ایر لاین خود را انتخاب و بلیط را خریداری نمایید.

آب و هوا

پرتغال کشور کوچک در قسمت پایین ترین بخش جنوب غربی اروپا و در حاشیه جنوب غربی شبه جزیره ایبری قرار دارد.
کشور پرتغال بر روی شبه جزیره ایبری همراه با دو مجمع الجزایر در اقیانوس اطلس واقع شده است.بخش مهم و اصلی این کشور توسط رود تاگوس جدا شده است و از رود اسپانیا به لیسبون می رسد.
جنوب این کشور پوشیده از دشت می باشد که بسیار زیبا و دیدمی می باشد که آب و هوای بهتر و معتدلی دارد. رود های مهم پرتغال دورو ، تاگوس و گوادیانا می باشد که بلند ترین ارتفاع قله استرلا که 1993 متر ارتفاع دارد. آب و هوای پرتغال یکی از گرم ترین کشور های اروپایی می باشد که آب و هوای مدیترانه ای دارد. به طور کلی می توان گفت آب و هوای معتدل و در شمال مرطوب تر و در جنوب که از دریا دور می شود خشک تر می باشد.
بالا ترین دما در کشور پرتغال به 45 درجه می رسد و میانگین دما در این کشور در بخش اصلی 12 درجه و در بخش کوهستانی تا 18 درجه و در جنوب این دما متغیر می باشد.

تفریحات
برای مهیج بودن سفر خود بهتر است همیشه از مکان های تفریحی و گردشگری اطلاعات کافی را داشته باشیم :

مراکز خرید
خرید یکی از مهیج ترین قسمت های سفر می باشد ، لذا برنامه ریزی کردن و اطلاعات در مورد مراکز خرید همیشه مفید بوده و خواهد بود :

رستوران ها
برخی تورها همراه با امکانات صبحانه و نهار و شام هستند ولی برخی دیگر فقط دارای صبحانه میباشند، لذا شناختن بهترین رستوران های مقصد گردشگری لازمه سفر می باشد :

کافه ها
در اکثر وب سایت ها هیچگونه اطلاعاتی در مورد کافه ها وجود ندارد، لذا وب سایت لحظه آخر این اطلاعات را برای بهبود کیفیت سفر در اختیار کاربران خود قرار داده است : :

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است