امتیاز 5 از 5 | از بین 3699 امتیاز دهنده به تور مالزی

تور مالزی

در ادامه صفحه تور مالزی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مالزی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور مالزی
تور مالزی کوالالامپور بهار 96
1.845.000 تومان
7 شب
18 فروردین - 31 اردیبهشت
ماهان
تور کوالالامپور و لنکاوی اردیبهشت 96
2.690.000 تومان
7 شب
10 اردیبهشت - 31 اردیبهشت
ماهان
تور کوالالامپور پنانگ بهار 96
2.220.000 تومان
7 شب
27 فروردین - 22 اردیبهشت
ماهان
تور کوالالامپور و سنگاپور بهار 96
2.740.000 تومان
6 شب
30 فروردین - 29 اردیبهشت
ماهان
تور مالزی اردیبهشت 96
1.490.000 تومان
6 شب
13 اردیبهشت - 19 اردیبهشت
ایر آسیا
تور مالزی اردیبهشت 96
1.490.000 تومان
6 شب
31 فروردین - 31 اردیبهشت
ایر آسیا
تور مالزی 20 اردیبهشت 96
1.490.000 تومان
6 شب
20 اردیبهشت - 26 اردیبهشت
ایر آسیا
تور مالزی 15 اردیبهشت 96
1.850.000 تومان
7 شب
15 اردیبهشت - 22 اردیبهشت
ماهان
تور کوالالامپور 24 اردیبهشت 96
1.790.000 تومان
7 شب
24 اردیبهشت - 31 خرداد
ماهان
تور مالزی بهار 96
1.895.000 تومان
7 شب
3 اردیبهشت - 10 خرداد
ماهان
تور مالزی اردیبهشت 96
1.837.000 تومان
7 شب
10 اردیبهشت - 31 اردیبهشت
ماهان
تور مالزی ویژه بهار 96
1.690.000تومان
7 شب
11 اردیبهشت - 11 خرداد
ماهان
تور کوالالامپور بهار 96
1.670.000 تومان
6 شب
6 اردیبهشت - 31 تیر
ایر آسیا
تور سنگاپور 13 اردیبهشت 96
3.190.000 تومان
7 شب
13 اردیبهشت - 20 اردیبهشت
قطر ایرویز
آفر تور کوالالامپور 13 اردیبهشت 96
1.950.000 تومان
7 شب
13 اردیبهشت - 20 اردیبهشت
قطر ایرویز
تور مالزی 21 اردیبهشت 96
1.520.000 تومان
6 شب
21 اردیبهشت - 27 فروردین
ایر آسیا

در کرانه های آسیای شرقی کشوری بسیار سرسبز و خوش آب و هوا به نام مالزی سر بر افراشته است که همه ساله گردشگران وبازدید کنندگان بسیاری را به انتخاب مالزی برای سفر خود ترغیب می نماید. بر طبق همین منوال از کشور ما،ایران هم بسیاری از علاقه مندان به گردشگری تور مالزی را به عنوان مقصد سفر خود بر می گزینند. اگر شما نیز علاقه مند به انتخاب تور مالزی به عنوان مقصد سفر خود هستید بهتر است که از تجربیات دیگران استفاده کرده و در وقت و هزینه های سفر خود صرفه جویی نمایید ولذت بیشتری را از سفر خود تجربه کنید. بنده در این مقاله قصد دارم که اطلاعات مختصر و مفیدی را از مالزی در اختیار شما خوانندگان عزیز بگذارم امیدوارم که مطالب برایتان مفید واقع شود .

پرواز:
برای سفر به تور مالزی چندین شرکت هواپیمایی آماده ی خدمت رسانی هستند ولی در پکیج ها و تور ها نام دو شرکت هوایی ماهان و ایران ایر بیشتر به چشم می خورد. البته از شرکت های هواپیمایی خارجی نظیر : قطری ، امارات ، وعمان ایر هم می توانید در تور مالزی استفاده نمایید که در این صورت هزینه تور شما به میزن نسبتا زیادی افزایش پیدا می کند.

هتل :
تور مالزی انتخاب های بسیاری برای هتل در اختیار میگذارد از 3 ستاره گرفته تا 5 ستاره وتاپ. بهتر است هتلی ر انتخاب نمایید که علاوه بر زیبایی ظاهری ، تمیزی و ارائه خدمات ، از لحاظ موقعیت مکانی نیزدر جایگاه مناسبی قرار گرفته باشد و تا حدودی به مراکز خرید و مرکز شهر نزدیک باشد. قبل از این که عازم سفر به تور مالزی شوید بسیار مفید است که نقشه ی متروی این کشور را تهیه کرده و از آن بهتر این که ، یک پرینت رنگی از نقشه تهیه نمایید تا در طول سفرهمیشه همراهتان باشد. و یا اگر تلفن همراهتان هوشمند و مجهز به سرویس GPS است حتما آن را به روز رسانی نمایید زیرا اگر قصد گشت و گذار شخصی در تورمالزی و استفاده نکردن از تورهای گران آنجا را نداشته باشید بسیار به کارتان می آید.

ارز :
اگر هدفتان از سفر به تورمالزی صرفا تفریح و گشت و گذار بوده و برای گشت و گذار عازم مالزی می شوید بهتر است که تبدیل پول خود را در فرودگاه انجام ندهید چراکه نرخ کمتری به شما خواهند داد در مالزی صرافی به وفور یافت می شود البته باید این نکته را هم عرض کنم که به منظور امنیت بیشتر و خیالی راحت تر تمام پول خود را به یکباره تبدیل نکنید و بهتر است که به اندازه استفاده روزانه پول با خود حمل کنید و پاسپورت خود را در safe box هتل قرار دهید. ناگفته نماند که مالزی بر خلاف کشور ترکیه نسبتا برای خرید کردن جای مناسبی نیست اگر هم می خواهید به عنوان سوغات چیزی خریداری نمایید بهترین گزینه های پیشنهادی بنده به شما شکلات یا قهوه است. در تور مالزی هنگام خرید کردن هر قیمتی که فروشنده به شما داد به سرعت نپذیرید زیرا تخفیف گرفتن در آنجا مرسوم است . این قضیه در مورد رانندگان تاکسی نیز در تور مالزی صادق است. تاکسی ها در مالزی با توجه به رنگشان طبقه بندی میشوند :
1- قرمز : با کیفیت پایینتر و قیمت نسبتا مناسب تر
2- سبز و آبی در یک رده و قیمتی بالاتر ازتاکسی های قرمز رنگ.

خوراک:
غذا های مالزیایی و ذائقه ی مردم بومی مالزی معمولا خیلی باب میل ما ایرانی ها نیست . و اگر بخواهید با این موضوع کنار بیایید بهتر است با این دید به تورمالزی بروید که گویی قصد این را دارید که یک هفته به خود تنوع غذایی بدهید و سایر مزه ها را تست کنید . البته نا گفته نماند که رستوران های ایرانی و انواع فست فود های مطرح و غذاهای بین المللی در مالزی موجود هستند . برای مشاهده یکجای همه آن ها میتوانید به یکی از معروف ترینشان در مالزی که در طبقه منفی 2 پاساژ پاویلیون قرار دارد برای سرو غذا مراجعه کنید.

شرایط آب و هوایی :
در مالزی معمولا هوا بارانی است خصوصا اوایل صبح و هنگام غروب البته باران به صورت رگبار و پراکنده بوده و خیلی زود (حدود 10 تا 15 دقیقه ) به اصطلاح بند می آید پس خوب است که قبل از رفتن به تور مالزی یک چتربارانی هم به وسایل سفر خود اضافه نماییم. البته فصل کم بارش و پر بارش هم دارد . خلاصه در تور مالزی با یک آب و هوای شرجی ولی قابل تحمل مواجه هستیم .

زمان:
مالزی در نیمه اول سال حدود 3:30 و در نیمه ی دوم سال 4:30 ساعت از ایران جلوتر است . در تور مالزی به هیچ وجه ترس به دل خود راه ندهید که دراین کشور غریب هستید و امنیت ندارید که به صورت شخصی گشت و گذار کنید در هنگام ورود از این حرف ها به شما گفته می شود که تنها بیرون نروید زیرا مکن است مشکلی برایتان پیش بیاید یا گم بشوید . ولی این طور نیست مردم مالزی از فروشنده ها گرفته تا رانندگان تاکسی اکثرا به زبان انگلیسی آشنایی دارند واگر شما نیز تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط هستید و میتوانید منظور خود را برسانید میتوانید به راحتی در شهر بگردید و از ماجرا جویی خود لذت ببرید.

ویزای مالزی :
همانطور که می دانید برای ورود به هر کشوری و انجام هرکاری از بیزینس گرفته تا گشت وگذار و تفریح ابتدا باید ویزای آن کشور را تهیه نمایید . اگر برای تفریح میروید : ویزای توریستی ، برای تحصیل ویزای تحصیلی ، و اگر برای کار و مجارت میروید باید ویزای کاری تهیه نمایید خوشبختانه تور مالزی از این قاعده مستثنی است. بر اساس قوانین و مقرراتی که بین دو دولت ایران و مالزی و وضع گردیده ایرانیان برای سفر به تور مالزیبا گرفتن یک بلیط هواپیمای دو طرفه از ایران به مالزی و از مالزی به ایران به راحیتی میتوانند وارد خاک این کشور شوند و اصلا نیازی به گرفتن ویزا نیست. بعد از وارد شدن به فرودگاه های مالزی در بخشی که مر بوط به ایمیگرشن و تایید پاسپورت تعبیه شده مهری به پاسپورت شما زده میشود که در واقع این مهر مجوز اقامت شما به صورت توریستی در مالزی است. حداکثر زمان اعتبار ویزای توریستی یعنی همان مهری که در پاسپورت شما در فرودگاه مالزی زده میشود ، 14 روز است . پس بلیط برگشت خود را نهایتا برای 14 روز بعد رزرو نمایید.

نکته : دربسیاری از موارد دیده شده که در فرودگاه های مالزی مامورین هنگام بررسی پاسپورت فراموش میکنند مهر ورود به کشور مالزی را در پاسپورت مسافرین تور مالزی ثبت نمایند .این قضیه پس از ورود به مالزی برایتان مشکل ساز می شود پس دقت نمایید که قبل از خروج از فرودگاه حتما پاسپورت خود را از این حیث چک کرده باید . برای انتخاب تور مالزی به شما پیشنهاد میکنیم که مطالعه ای در ارتباط با جاذبه های گردشگری این کشور زیبا و جذاب داشته باشید. کشور مالزی بر روی شبه جزیره ای در جنوب شرقی قاره آسیا قرار دارد. مالزی از شمال با تایلند و از جنوب از طریق گذرگاه با جزیره سنگاپور همسایه است. این کشور دارای سواحل بسیار زیبایی می باشد. شهر کوالالامپور پایتخت و بزرگترین شهر می باشد و شامل چندین چشم انداز شگفت انگیز ازجمله برج های دوقلوی پتروناس می باشد، مثلث طلایی و مرکز شهر کوالالامپور نیز هر دو از توریستی ترین مکان های این ناحیه می باشند.
جزیره پنانگ از دیگر مقاصد توریستی مالزی می باشد که دارای سواحل و جنگل ها و فرهنگ های مختلف و رستوران های عالی می باشد. Georgetown یکی از جاذبه های توریستی این جزیره می باشد. مسجد Seri Perdana که محل زندگی نخست وزیر مالزی نیز می باشد از جمله جاذبه های این شهر هستند.
این کشور دارای قدیمی ترین جنگل های استوایی در کل جهان است و دارای متنوع ترین جاذبه های طبیعی است و از این جهت مالزی همه نوع سلیقه ها را پوشش می دهد. این کشور پر از برج ها و مراکز تفریحی بروز و مدرن و جذاب است، اگر به دنبال تعطیلاتی پر از هیجان و سفری منحصر به فرد و همچنین به دنبال مردمی میهمان نواز و خوشرو هستید به شما سفر به مالزی را پیشنهاد می کنیم.
در وب سایت لحظه آخر در بخش تور مالزی لیستی از جدیدترین پیشنهادات تور های مالزی و نیز تورهای ترکیبی را می توانید مشاهده کنید. و همچنین می توانید از تور کوالالامپور و تور سنگاپور و تور لنگکاوی و تور پنانگ نیز دیدن فرمائید.

هتل های مرتبط

قیمت تورهای مسافرتی بر اساس نوع هتل انتخابی و امکانات هتل کاملا متفاوت می باشد، لذا اطلاعات در مورد هتل های مقصد مورد نظر می تواند به شدت مفید باشد، در این قسمت هتل های مرتبط با مقصد شما لیست شده است :

هتل Tubotel
هتل Ntalia inn
هتل Bumi langkawi homestay kuah1
هتل Sweet inn
هتل Chantique
هتل Seaview apartment
هتل Langkawi uptown
هتل Dawn langkawi homestay amp chalet
هتل Panorama langkawi country resort
هتل Amara guesthouse
هتل Langkawi de villa
هتل La maison de la foret
هتل Wassup youth hostel
هتل Sunwaysj
هتل Yong yi yuen guesthouse
هتل Noble villa apartment
هتل Ink
هتل So
هتل Tune downtown penang
هتل Pts lettings
هتل G inn
هتل St hostel
هتل Batu ferringhi beach apartment
هتل Penang old house homestay b amp b
هتل Ren i tang heritage inn
هتل Hai yu cang shu ren lu guan george town2
هتل Deluxcious heritage
هتل Mangotreeplace hideaway
هتل Grand inn penang road sdn bhd
هتل Hutton lodge
هتل Fastbook holiday apartment
هتل New rope walk
هتل Ecotel
هتل Kf guesthouse
هتل Eden seaview condo
هتل Little brown house
هتل Des studio penang tanjung tokong
هتل Gurney residence
هتل Suites at straits quay tanjong tokong
هتل Soleil kuala lumpur
هتل St giles the gardens grand hotel residences
هتل Metro bukit bintang
هتل Times premier suites times square
هتل Gds kuala lumpur
هتل Swiss Hotel
هتل Chinatown boutique kuala lumpur
هتل Olympic sports kuala lumpur
هتل Travel hub highstreet
هتل Corona inn kuala lumpur

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است