تور لحظه آخری

امتیاز 5 از 5 | از بین 2783 امتیاز دهنده به تور روسیه

تور روسیه

در ادامه صفحه تور روسیه می توانید لیستی از به روز ترین تورهای روسیه آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور روسیه نه تنها بزرگترین کشور جهان از لحاظ وسعت و پهناوری در دنیا محسوب می شود بلکه یکی از بزرگترین کشورها در زمینه جذب گردشگر نیز می باشد به همین دلیل روسیه یکی از پکیج ها و خدمات همه شرکت های برگزار کننده تور مسافرتی در ماه های گرم تر سال (اواخر خرداد،تیر ،مرداد،شهریور) به صورت ثابت است.در تور روسیه مناطق گردشگری طبیعی ،تاریخی و فرهنگی بسیاری است . به گونه ای که هرکسی که خود را علاقه مند به گردشگری می داند و با هر سلیقه ای ، خالی از لطف نیست که حداقل برای یک بار هم که شده روسیه را تجربه نماید .
بهترین زمانی یک گردشگر می تواند برای روسیه انتخاب نماید ،اواخر خرداد ماه تا اواسط شهریور ماه است ، که هوا کمی گرم تر شده باشد. زیرا در کشور روسیه هوا در بیشتر روز های سال سرد می باشد. البته اگر به سرمای هوا و ورزش های زمستانی علاقه مند باشید می توانید در نیمه ی دوم سال و فصل زمستان نیز از سفر به روسیه لذت برید .اگر تور روسیه را برای سفر خود برگزیده باشید پس از پیاده شدن از هواپیما با کشوری مواجه هستید که از لحاظ جغرافیایی موقعیتی بسیار جذاب و خاص دارد . این کشور اوراسیایی محسوب می گردد. همچنین به دلیل همین وسعت و بزرگی دارای خطوط ساحلی بسیار بوده وبا دریاهای بسیاری از جمله : دریای سیاه ، دریای خزر، اقیانوس آرام ، اقیانوس منجمد شمالی و دریای ژاپن و در یای بالتیک هم مرز است .
در تور روسیه بازدید از سه شهر مسکو ، سوچی و سنت پترز بورگ به شدت توصیه میشود، زیرا شهر های مذکور سرشار از مراکز فرهنگی ،تاریخی و تفریحی می باشد. همچنین روسیه به دلیل طبیعت زیبا و پوشش گیاهی متفاوت خود از لحاظ اکو توریستی نیز گزدشگران بسیاری را متمایل به برگزیدن روسیه می نماید .از جمله جاذبه های طبیعی گردشگری تور روسیه میتوان از دریاچه بایکال که عمیق ترین دریاچه آب شیرین جهان است ، دره ی آب فشان ها که از سطح آن همواره آب و بخار آب در حال جوشیدن است و... را نام برد .
همچنین در تور روسیه میتوانیم از جاذبه های فرهنگی وتاریخی بسیار آن ، همچون : اثر تاریخی مادر میهن که نماد کشور روسیه است . کاخ پیتر هوف در سنت پترز بورگ ، کلیسای جامع سنت باسیل ، کاخ کرملین،کوه البروس و... را نام برد.لازم به ذکر است که اختلاف ساعت مسکو با ایران فقط 30 دقیقه است که تهران از سکو نیم ساعت جلو تر است .وخوشبختانه این اختلاف اندک نمی تواند برای مسافران روسیه مشکل خاصی را ایجاد نمی نماید. روسیه یکی از زیباترین و وسیع ترین کشورهای دنیا می باشد از لحاظ جغرافیایی در شمال اوراسیا قرار گرفته است. این کشور از فرهنگی پربار و دیدنی های بسیار زیبا بهره مند می باشد و مهد نویسندگان معروفی همچون داستایوفسکی و تولستوی است. تور روسیه نیز به دلیل این جاذبه های گردشگری یکی از پرطرفدارترین تورهای لوکس می باشد.
گردشگران به دفعات از سراسر جهان چه در قالب تور روسیه و یا تور مسکو و یا تور سن پترزبورگ و یا تور سوچی و یا به صورت مستقل به روسیه سفر می کنند تا از جاذبه های این کشور خصوصاً میدان سرخ در مسکو و موزه زیبای هرمیتاژ، درسن پترزبورگ دیدن نمایند.
در تور روسیه شما می توانید از سن‌ پترزبورگ‌ که دارای‌ پارك‌ها و مراكز دیدنی‌ و تفریحی‌ فراوانی‌ است‌ كه‌ هركدام‌ در نوع‌ خود بسیار جذاب‌ می‌باشند هم دیدن نمایید. این‌ شهر به‌ داشتن‌ خیابان‌ های‌ عریض‌ مانند خیابان‌ های‌ ساحلی‌ نوا و نفسكی‌ پروسپكت‌ معروف‌ و مشهور است‌.
روسیه در فصل تابستان که گرمای زیادی هم ندارد، می توان بیشتر از فصول دیگر پیشنهاد کرد و از جاذبه های آن دیدن نمود. در فصل تابستان هوا ثباتی ندارد و هر لحظه امکان بارندگی در شهر وجود دارد.
در وبسایت لحظه آخر شما می توانید با انتخاب تور روسیه مورد نظر از تمامی اطلاعات تکمیلی تور از جمله ، خدمات آژانس، هتل های تور و همچنین تور های مشابه تور های روسیه مطلع شوید.

اخبار مرتبط
اخبار و اطلاعات در مورد مقصد گردشگری در تمامی مسافرت های داخلی و خارجی می تواند اطلاعات مفیدی در مورد مقصد مورد نظر به ما بدهد و همواره این اطلاعات در تصمیم گیری مسافران تاثیر گذار بوده است، در این قسمت اخبار مرتبط با مسیر مورد نظر لیست شده است :

جاذبه های گردشگری فراموش شده روسیه

هتل های مرتبط
قیمت تورهای مسافرتی بر اساس نوع هتل انتخابی و امکانات هتل کاملا متفاوت می باشد، لذا اطلاعات در مورد هتل های مقصد مورد نظر می تواند به شدت مفید باشد، در این قسمت هتل های مرتبط با مقصد شما لیست شده است :

هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل
هتل

سفرنامه
از دیرباز سفرنامه ها موجب استفاده مفید از تجربه های افرادی که قبلا به مقصد مورد نظر سفر کرده اند می شده است، لحظه آخر سعی کرده با در دسترس قرار دادن این اطلاعات، تجربه متفاوت سفر کردن را به کاربران وب سایت بدهد.

اطلاعات مفید
اطلاعات زیاد داشتن در مورد جائیکه تا به حال به آن سفر نکرده ایم می تواند کمک زیادی به ما کند تا از وقت اندک سفر بهترین بهره برداری را داشته باشیم :

اطلاعات ویزا
برای ورود به بسیاری از کشورها باید از قبل مجوز ورود به آن کشور ویا ویزای آن کشور را تهیه کنیم، برای دریافت ویزا باید به سفارتخانه کشور مورد نظر مراجعه کنیم، در این قسمت سعی بر این شده است که مهمترین اطلاعات در مورد دریافت ویزا به شما ارائه شود تا در مدت زمان کمتری بتوانید ویزای آن کشور را تهیه نمائید :

جاذبه های گردشگری

برنامه ریزی از قبل برای مشاهده مناطق و جاذبه های گردشگری باعث می شود که در زمان سفر بهترین و جذاب ترین مناطق را بازدید کنیم، در این قسمت لیستی از جاذبه های گردشگری برای شما لیست شده تا بهتر برای سفر خود برنامه ریزی انجام دهید :

اطلاعات و موقعیت شهری

روسیه با مساحت 17075400 کیلو متر مربع 5.11 درصد از خشکی کره زمین را تشکیل داده است و بزرگ ترین کشور جهان به شمار می رود. کشور روسیه با در نظر گرفتن وسعت به دو قسمت اروپایی و آسیایی تقسیم می شود که کوه های اورال آن ها را از یکدیگر جدا می کنند. اختلاف ساعت مسکو با شرقی ترین نقطه روسیه در شبه جزیره چوکچی و شبه جزیره ساخالین 9 ساعت می باشد.
روسیه از قسمت شمال با دریای سفید ، اقیانوس منجمد شمالی ، دریا کارا ، خلیج پچوا ، دریا لاپتف ، دریا بارنتس ، دریا چوکچی ، دریا سیبری شرقی ، فلاند و نروژ ، از قسمت غرب با خلیج فلاند ، دریا بالتیک ، لتونی ، استونی ، روسیه سفید ، لهستان و اوکراین مرز مشترک دارند. شاید برای گردشگران تور روسیه لازم باشد که بدانند آب و هوای روسیه به دلیل وسعت زیادی که دارد و در نقاط مختلف دارای آب و هوای مختلف می باشد که در زمستان ها و تابستان ها دارای اختلاف دمای بسیار است. قسمت قطبی روسیه جلگه ای و بی درخت و همیشه خاک هایش منجمد می باشد. در قسمت سیبری این ناحیه دما در زمستان متوسط 46 درجه سانتی گراد زیر صفر است.منطقه مرکزی روسیه دارای آب و هوای مرکزی و اروپای شرقی است. قسمت جنوبی روسیه ناحیه ای همیشه سبز و زمستان های طولانی و تابستان های کوتاهی دارد. به صورت کلی آب و هوای روسیه سه نوع آّ و هوای سرد و خشک در قسمت شمالی ، معتدل و نیمه مرطوب در قسمت جنوب غربی و آب و هوای معتدل و خشک در قسمت شرقی روسیه نیز می باشد.
زبان رسمی این کشور روسی می باشد مه به صورت متداول در تحصیلات ، تجارت و حکومت استفاده می گردد و با خط سیریلی نوشته می شود. قابل توجه مسافرین تور روسیه ،اکثر مردمان روس پیرو ین مسیحیت هستند اما ادیان دیگر مانند اسلام ، بودایی و یهودی طرفداران زیادی هستند که دومین دین شناخته شده روسیه اسلام می باشد.

اطلاعات پرواز

فرودگاه دومودوف در 35 کیلو متری جنوب شهر روسیه واقع گردیده است. فرودگاه دومودوف روسیه ازنظر جا به جایی مسافر در سطح فرودگاه بین المللی می باشد. سابقه فعالیت و ساخت این فرودگاه به 45 سال قبل بر می گردد این فرودگاه دارای 2 باند می باشد. ایر لاین های از تهران به مسکو شامل : ماهان ، ایر فلوت ، ایران ایر و تابان می باشد.
روز ها و ساعات رفت و برگشت ایر لاین ایران ایر : روز های دوشنبه و سه شنبه ساعت 06:40 صبح از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسکو روز های دوشنبه و سه شنبه ساعت 10:55 صبح از فرودگاه مسکو به فرودگاه امام خمینی
روز ها و ساعات رفت و برگشت ایر لاین ماهان : روز های شنبه ، یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 08:45 صبح از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسکو روز های شنبه ، یکشنبه ، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 12:10ظهر از فرودگاه مسکو به فرودگاه امام خمینی
روز ها و ساعات رفت و برگشت ایر فلوت : روز های یکشنبه ، دوشنبه ، چهار شنبه ، پنج شنبه و جمعه ساعت 04:31 صبح از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسکو روز های یکشنبه ، دوشنبه ، چهار شنبه ، پنج شنبه و جمعه ساعت 10:10ظهر از فرودگاه مسکو به فرودگاه امام خمینی فاصله هوایی تهران تا مسکو 2464 کیلومتر و زمان پرواز تهران تا مسکو 3 ساعت و 45 دقیقه می باشد. قیمت بلیط تهران تا مسکو 13,825,000 ریال نیز می باشد

آب و هوا

آب و هوای روسیه به دلیل وسعت بزرگی که دارد دارای آب و هوای مختلفی در نقاط مختلف می باشد و اختلاف دمای آن در تابستان و زمستان زیاد می باشد. جنوب روسیه منطقه قطبی ، مرکز روسیه آب و هوای اروپایی ، قسمت شمالی این منطقه سرد و قطبی می باشد. در مجموع روسیه دارای سه نوع آب و هوا می باشد که : جنوب شرق معتدل و خشک ، جنوب غرب معتدل و نیمه مرطوب و شمال این منطقه سرد و خشک می باشد.
منطقه های مرتفع و سر سبز روسیه زمستان های طولانی و تابستان های کوتاهی دارد. اگر قصد سفر به روسیه را دارید بهترین زمان سفر به روسیه مرداد ماه و اوایل شهریور می باشد که گرم ترین فصل در روسیه می باشد. زمستون هم گردشگرای مخصوص خود را دارد کسایی که عاشق برف و سرما هستند دما در زمستان در روسیه 50 یا 60 درجه سانتی گراد می رسد و فوق العاده سرد می باشد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد سفر به روسیه را دارید فصل بهار فصل خوبی نمی باشد به دلیل اینکه برف ها در حال آب شدن می باشند و مشکلات زیادی از قبیل رفت و آمد را برای شما ایجاد می کند.

مراکز خرید
خرید یکی از مهیج ترین قسمت های سفر می باشد ، لذا برنامه ریزی کردن و اطلاعات در مورد مراکز خرید همیشه مفید بوده و خواهد بود :

رستوران ها
برخی تورها همراه با امکانات صبحانه و نهار و شام هستند ولی برخی دیگر فقط دارای صبحانه میباشند، لذا شناختن بهترین رستوران های مقصد گردشگری لازمه سفر می باشد :

کافه ها
در اکثر وب سایت ها هیچگونه اطلاعاتی در مورد کافه ها وجود ندارد، لذا وب سایت لحظه آخر این اطلاعات را برای بهبود کیفیت سفر در اختیار کاربران خود قرار داده است : :

نظرات ثبت شده
10 👍 1 👎
30 آبان 1394

15 👍 3 👎
14 آبان 1394

12 👍 0 👎
28 مهر 1394

5 👍 2 👎
9 مهر 1394

4 👍 1 👎
11 آبان 1394

10 👍 1 👎
10 آذر 1394

21 👍 7 👎
29 مهر 1394

13 👍 1 👎
26 فروردین 1396

20 👍 0 👎
21 فروردین 1396

10 👍 2 👎
12 فروردین 1396

18 👍 4 👎
14 خرداد 1396

10 👍 3 👎
14 خرداد 1396

10 👍 3 👎
14 خرداد 1396

16 👍 2 👎
14 خرداد 1396

6 👍 0 👎
14 خرداد 1396

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است