امتیاز 5 از 5 | از بین 2899 امتیاز دهنده به تور دبی

تور دبی

در ادامه صفحه تور دبی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای دبی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور دبی

1,135,000 تومان
3 شب
1 شهریور - 10 شهریور
ایران ایر

1.060.000 تومان
3 شب
1 شهریور - 17 شهریور
Air Arabia Airline

1059.000 تومان
3 شب
29 مرداد - 31 شهریور
Air Arabia Airline

959.000 تومان
3 شب
27 تیر - 4 شهریور
Air Arabia Airline

959.000 تومان
3 شب
29 مرداد - 20 شهریور
Air Arabia Airline

959.000 تومان
3 شب
23 مرداد - 4 شهریور
Air Arabia Airline

1.099.000 تومان
3 شب
31 مرداد - 31 شهریور
Air Arabia Airline

1.090.000 تومان
3 شب
6 شهریور - 9 شهریور
Air Arabia Airline

1.030.000 تومان
3 شب
3 شهریور - 6 شهریور
ایران ایر

1.215.000 تومان
3 شب
31 مرداد - 2 شهریور
Emirates airline

2.150.000 تومان
3 شب
2 شهریور - 6 شهریور
Emirates airline

999,000 تومان
3 شب
22 فروردین - 10 اردیبهشت
ماهان ایر
829,000 تومان
3 شب
1 فروردین - 25 اردیبهشت
ماهان
979,000 تومان
3 شب
11 اردیبهشت - 8 خرداد
قشم ایر
949,000 تومان
3 شب
28 اردیبهشت - 10 خرداد
قشم ایر
1,075,000 تومان
3 شب
27 اردیبهشت - 10 خرداد
ماهان - قشم ایر
929,000 تومان
3 شب
25 اردیبهشت - 11 خرداد
ماهان ایر
1,090,000 تومان
3 شب
20 اردیبهشت - 21 خرداد
ماهان
869,000 تومان
3 شب
17 خرداد - 25 خرداد
قشم ایر
880,000 تومان
3 شب
19 خرداد - 31 خرداد
ایران ایر
4,090,000 تومان
5 شب
8 اردیبهشت - 31 خرداد
ماهان
7,059,000 تومان
3 شب
23 اردیبهشت - 9 تیر
ماهان
799,000 تومان
3 شب
9 تیر - 23 تیر
ماهان
950,000 تومان
3 شب
3 تیر - 24 تیر
ایران ایر
949,000 تومان
3 شب
27 خرداد - 25 تیر
قشم ایر
800,000 تومان
3 شب
29 تیر - 1 مرداد
هواپیمایی قشم
999,000 تومان
3 شب
29 تیر - 1 مرداد
قشم ایر
889,000 تومان
3 شب
29 تیر - 9 مرداد
ماهان
950,000 تومان
3 شب
12 مرداد - 15 مرداد
قشم ایر
1,650,000 تومان
3 شب
4 مرداد - 31 مرداد
ماهان
1,559,000 تومان
3 شب
26 مرداد - 9 شهریور
ماهان


این شهر مهمترین شهر از میان هفت امارت، امارت متحده عربی است که در جنوب کشور ایران و در حاشیه ی آبهای نیلگون خلیج فارس قرار گرفته است. دبی یک از گردشگر پذیر ترین مناطق محسوب می شود و همه ساله گردشگران بسیار از سراسر جهان دبی را برای سفر خود ترجیح می دهند. تور دبی ازجاذبه های مدرن و زیبای بسیاری برخوردار بوده و گران قیمت ترین شهر خاورمیانه و8 امین شهر با ارزش جهان محسوب می گردد. دبی دارای بازار های سنتی و معروف بسیاری از جمله بازار مرشد، بازار جمیرا و... می باشد .بازدید کنندگان در دبی می توانند خرید های مقرون به صرفه ای از این بازار ها و مراکز را داشته باشیم.
اگر تور دبی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب نماییم می توانیم در محیطی نسبتا کوچک از بازدید و تماشای جاذبه های گردشگری بسیاری همچون انواع پارک های آبی ، برج خلیفه ، هتل برج العرب ، و ... بهره مند شویم. کشور دبی در ابتدا یک آبادی بسیار کوچک بود که مردم آنجا از طریق ماهیگیری ، استخراج مروارید و تا حدودی کشاورزی امرار معاش می کردند ولی به دلیل این که این جزیره دارای موقعیت استراتژیک بسیار مناسبی بود با سرمایه گذاری های انجام شده توسط شیخ نشین ها در چند سال اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته و هم اکنون تور دبی از پر مسافر ترین مسیر های کمپانی های برگزار کننده تور مسافرتی در دنیا محسوب می گردد.
در دبی حمل ونقل و جابجایی هرگونه داروهای مسکن وکدئین دار که در کشور ما به وفور یافت می شود، جرم میباشد . اگر قصد سفر به تور دبی رادارید رعایت این نکته ضروریست که به هیچ عنوان از این قبیل دارو ها باخود به همراه نداشته باشید. جاذبه های گردشگری درتور دبی بیشتر بر پایه خرید و تجارت است هر چند که این کشور از جاذبه های فرهنگی وجاذبه های مدرن و تفریحی امروزی بسیاری نیز برخوردار می باشد. دبی یکی شهرهای امیر نشین امارات متحده عربی و همچنین یکی از مهمترین شهرهای آن بشمار می آید. این شهر بعد از ابوظبی پر جمعیت ترین امارت می باشد. معماری های بسیار زیبا و منحصربه فرد، خطوط هوایی فوق العاده، مناظر هنری زیبا و مدرن دبی را کمی شبیه به شهر شانگهای کرده است. برخلاف شایعه های موجود در مورد دبی، دبی فرهنگ غنی دارد که بیشتر آن قابل لمس و دیدنی نیست. فرهنگ این شهر به عرب های بیابان نشین می رسد. مردم دبی، در داستان سرایی، شعر، موسیقی، رقص و شکار پیشینه ای غنی دارند.
در دبی سرگرمی ها و همچنین زیبایی های مختلفی وجود دارد از جمله می توان به خط متروی آن که با سرعت در آسمان حرکت می کند، پاساژهای بسیار بزرگ و مجلل و پیست اسکی مسقف اشاره کرد. تماشای غروب آفتاب سوار بر شتر با استشمام هوای پاک سوار بر لنچ های عربی از سرگرمی های دوست داشتنی دبی هستند. از دیگر جاذبه های دبی باید به مسجد جمیرا، خانه شیخ سعید، پارک خور، برج خلیف، موزه دبی، پالم جمیرا، برج العرب و پارک آبی اشاره کرد. هوای دبی گاهی بسیار مرطوب و شرجی می شود؛ اما در هوای بسیار داغ، از میزان رطوبت کاسته شده و هوا خنک تر و قابل تحمل تر می شود.
اکثر توریست ها در ماه های تابستان به دبی سفر نمی کنند زیرا گرمای هوا به آنها اجازه نمی دهد از گردش های خود لذت کافی ببرند. باتوجه به اینکه دبی در تابستان حدود 10 تا 11 ساعت هوای آفتابی و داغ دارد، توریست ها در اواخر روز به سیاحت می پردازند و به همین دلیل مکان های گردشگری دبی تا پاسی از شب نیز باز هستند. بدلیل اینکه در وسط روز دمای هوا بالا می رود، رستوران ها و مراکز خرید مجهز به سیستم تهویه هوا طرفداران بیشتری دارند. با توجه به این میزان گرمای هوای دبی بهترین زمان برای سفر به این شهر بین ماه های دسامبر و مارچ است که هوا دلپذیرتر است و عصرها هوای ملایم و خنکی دارد.
با مراجعه به وب سایت لحظه آخر و انتخاب تور مورد نظر شما می توانید از تمامی مشخصات تور دبی از جمله مشخصات هتل ها و خدماتی که آژانس مورد نظر در رابطه با تور دبی به شما ارائه می دهد و همچنین قیمت تور دبی مطلع شوید. در صفحه مربوطه به تور دبی و یا تور امارات شما میتوانید تورهای مشابه را مشاهده نمایید.

اطلاعات و موقعیت شهری

دبی یکی از مهم ترین شهرهای امارات متحده عربی می باشد که سالیانه چند هزار توریست و گردشگر تور دبی را به خود جذب می کند. دبی از سمت جنوب با ابوظبی، از جنوب شرقی با عمان و از سمت شمال با شارجه همسایه است. این جزیره از بزرگ ترین شهرهای امارات می باشد که وسعت آن 4120 متر مربع است. در واقع دبی هیچ رودخانه و یا منطقه حاصل خیز ندارد ولیکن که یک قسمتی به نام خور دبی وجود دارد که به نسبت عمق زیادی که دارد محل عبور مرور کشتی های باربر می باشد. خور دبی از شمال غربی به جنوب شرقی کشیده شده است و این شهر افسانه ای را به دو قسمت مجزای دیرا و بر دبی تقسیم می کند. سه پل از روی خور و یک تونل از زیر آب می گذرد این دو قسمت را به هم مربوط می کنند. قسمت دیرا توسط شهر امیر نشین شارجه در شرق و شهر اَل عوير در جنوب محاصره شده است و فرودگاه بین المللی دبی نیز در جنوب همین بخش قرار دارد، درحالی که پالم دیرا در قسمت شمالی دیرا و خلیج فارس واقع شده است. بر اساس سرشماری دقیقی که در سال 2016 اعلام شد، جمعیت دبی 2 میلیون و پانصد هزار نفر می باشد.
این شهر امارات در واقع از زمانی که از سلطه ی بریتانیا خارج شد شروع به پیشرفت و آبادی کرد در واقع برای گردشگران تور دبی یک تکه بیابان بیش نبود. بعد از پیشرفت و گسترش دبی، ابوظبی و چند شیخ نشین دیگر امارات متحده عربی را تشکیل دادند که قطر و بحرین جزو این کشور قرار نگرفتند و هر کدام کشور جداگانه ای هستند. در یکی از محله های دبی بخشی را برای صادرات و واردات کشورهای دیگر به دبی ساخته شد که ابتدا خوب پیش می رفت ولی با بروز جنگ خلیج همیشگی فارس تمامی سرمایه داران و تاجران تور دبی، سرمایه خود را بیرون کشیدند که تا مدت های زیادی چرخه اقتصادی این کشور مختل بود. ولی پس از گذشت چند سال مجددا وضعیت بهبود پیدا کرد.
امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و معتبر برای گردشگران تور دبی و تاجران و ثروتمندان محل مناسبی می باشد. در این سال های اخیر به قدری این شهر کوچک امارات مورد استقبال گردشگران تور دبی قرار گرفته است که این کشور از بخش گردشگری درآمد زیادی کسب می کند. با این که مردمان دبی ثروتمند هستند و نیازی به درآمد تور دبی ندارند ولی برای شناخت جهانی شهر خود به تمامی مردمان دنیا همیشه شرایط ویژه ای برای مسافرین تور دبی خود در نظر می گیرند.

اطلاعات پرواز

بزرگ ترین فرودگاه امارات متحده عربی در بزرگ ترین شهر آن، دبی با نام فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. توسط آخرین آماری که از این شهر منتشر شده در سال 2010 به طور متوسط هفته ای 6000 پرواز به وسیله 120 شرکت هواپیمایی به 200 کشور مختلف انجام میشده است. فرودگاه بین المللی دبی سیزدهمین فرودگاه پر رفت و آمد در سطح جهان می باشد که دارای سه ترمینال بزرگ و مجزا برای گردشگران تور دبی می باشد. این فرودگاه مرکز هوایی اصلی در خاورمیانه به شمار می رود به گونه ای که در سال 2009 موفق به جا به جایی 40 میلیون گردشگر تور دبی به کشور های دیگر شده. در حال حاضر این سه ترمینال فعالیت دارند و ترمینال 4 در دست احداث می باشد. در ترمینال 3 فروشگاهی قرار دارد که سومین مرکز خرید معتبر جهان محسوب می شود و فقط پروازهای امارات در این ترمینال می نشینند و پروازهای تور دبی در ترمینال 1 2 صورت می گیرد. البته جالب است بدانید ساختمان ترمینال فرودگاه بین النللی دبی بزرگ ترین ساختمان دنیا از نظر مساحت را داراست. اگر در مورد پروازهای این فرودگاه در یک جمله توضیح دهم این است : فرودگاه دبی یک فرودگاه بین المللی و جهانی است که به تمامی نقاط جهان پرواز دارد.
اکثر ایرلاین ها در این فرودگاه رفت و آمد دارند. به طور کلی 9 فرودگاه بین المللی برای مسافرین تور دبی در امارات متحده عربی وجود دارد که به سه دسته بیت المللی اصلی شامل: دبی، ابوظبی و آل مکتوم . بین المللی کوچک: العین، البطین، دلما ، فجیره، شارجه و راس خیمه و فرودگاه نظامی شامل: الظفره ، المنهاد تقسیم می شوند.
اطلاعات فرودگاه دبی:
نوع فرودگاه عمومی
کد فرودگاه دبی : IATA:DXB_ICAO:OMDB
تعداد باندها: 3 باند
موقعیت فرودگاه: دبی-امارات متحده
ارتفاع از سطح دریا: 19 متر

آب و هوا

دبی به دلیل موقعیت قرار گیری در کمربند بیابانی شمالی دارای آب و هوای بیابانی و استوایی می باشد که در تابستان ها دمای هوا به 41 درجه سانتی گراد می رسد به همین دلیل هتل ها مجبورند دمای استخر ها را پایین بیاورند تا مسافران تور دبی فکر نکنند دارند در آب می پزند. البته قابل توجه گردشگران تور دبی ، درجه حرارت در تابستان در شب ها حدود 30 درجه سانتی گراد کاهش می یابد و قابل تحمل تر می شود.
به مسافران تور دبی توصیه می شود فصل تابستان را در برنامه سفر خودشان نگذرانند و از سفر بین ماه های خرداد تا مهر ماه خود داری نمایید به دلیل وجود گرما راهی جز گشتن در مراکز خرید و هتل را نخواهید داشت البته لازم به ذکر است که مراکز خرید دبی به دلیل وجود گرما تا نیمه های شب باز می باشد تا مسافران تور دبی سر فرصت بتوانند بازدید و خردید کنند.
در ماه های آبان ، آذر ، فروردین و اردیبهشت درجه حرات هوا به 30 درجه ی سانتی گراد می رسد که زمان مناسبی برای سفر به دبی می باشد ، گردشگران تور دبی توجه داشته باشند که فصل پاییز هم نیز فصل مناسبی برای سفر به دبی می باشد در این فصل درجه هوا به 23 درجه سانتی گراد در روز و 16 درجه سانتی گراد در شب نیز می رسد که گاهی وقت ها هم امکان بارندگی نیز می باشد که بسیار کم و کوتاه است.
گردشگران تور دبی بدانند که به طور کلی دبی دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد و باران زیادی نمی آید و عمدتا بارش باران در فصل زمستان مشاهده می شود که بسیار کم می باشد. همچنین بعضی اوغات باد های شدید در دبی باعث طوفان شن و هوا کدر می شود.

نظرات ثبت شده
20 👍 3 👎
31 فروردین 1396

15 👍 1 👎
25 اسفند 1395

18 👍 3 👎
25 دی 1395

10 👍 1 👎
21 فروردین 1396

12 👍 2 👎
7 اسفند 1395

5 👍 0 👎
2 اردیبهشت 1396

5 👍 1 👎
2 اردیبهشت 1396

20 👍 2 👎
20 فروردین 1396

درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است