تور لحظه آخری

امتیاز 5 از 5 | از بین 1697 امتیاز دهنده به تور آنکارا

تور آنکارا

در ادامه تور آنکارا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آنکارا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

  • تور آنکارا

آنکارا پایتخت ترکیه و دومین شهر بزرگ این کشور پس از استانبول است. این شهر قلب سیاسی سرزمین ترک هاست و از جمله نقاط گردشگر پذیر ترکیه به شمار می آید.
آنکارا شهری جدید و نسبتا مدرن است که ترک های استانبولی و کردهای زیادی در خود جای داده است و می تواند مقصد خوبی برای توریست های ترکیه باشد و دلیلی برای انتخاب تور آنکارا توسط گردشگران می باشد.
از لحاظ جغرافیایی آنکارا از شمال با استانهای چانکیری و بلو، از غرب با اسکی شهیر، و از شرق با استان کیرشهیر هم مرز است. شرایط آب و هوایی آنکارا برای گردشگران تور آنکارا به این صورت است که درتابستان گرم ودر زمستان سرد وبرفي است.اين شهر درميان 4كوه واقع شده است كه كراي گودي درجنوب،ادريس درشرق،ايلماداغ در شمال و چال درجنوب شرقي قرار دارند.درميان قسمت  جنوب شرقي 3رودخانه درجريان است.دماي هواي آنكارا درمركز منطقه فلات تركيه ازميانگين صفردرجه سانتيگراد درماه ژانويه به ميانگين 23درجه سانتيگراد درماه ژوئيه تغييرمي يابد.
آنكارا يكي از شهرهاي بزرگ تجاري كشور تركيه محسوب مي شود. رشد اقتصادي اين شهر بيشتر در زمينه هاي صنعت ، بانكداري ، حمل و نقل ، ارتباطات و گردشگري بوده است بطوريكه اين رشد اقتصادي در اقتصاد اين كشور تاثير گذار شده است. از مناطق گردشگری آنکارا می توان مقبره آتاتورک ، مسجد حاجی بایرام و ...را نام برد که مسافران تور آنکارا می توانند در سفر خود از آنها دیدن نمایند.
گردشگران تور  آنکارا معمولا مایل هستند از فروشگاه های قدیمی در چیکریکچیلار یوکوشو نزدیک به اولوس دیدن کنند. خیابان مسگران يا باکیرجیلار چارشیسی محبوبیت خاصی دارد و بسیاری از اشیای جالب قدیمی و جدید را ،علاوه بر اشیای مسی، می توان در اینجا یافت، مانند جواهرات، فرش، لباس، عتیقه جات و کارهای سوزن دوزی شده و غيره. فرودگاه بين المللي در 35 كيلومتري شمال آنکارا واقع شده.

اطلاعات و موقعیت شهری

اطلاعات پرواز

آب و هوا

نظرات ثبت شده
درج نظر
تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و کلیه حقوق برای تیم لحظه آخر محفوظ است